Trudno o lepsze miejsce

Najnowocześniejszy kurort Beskidu Śląskiego!

Szczyrk przyciąga turystów o każdej porze roku. Wielkim atutem tego regionu jest najnowocześniejsza infrastruktura narciarska, zapewniająca ponad 40 km tras zjazdowych w ramach jednego kompleksu narciarskiego, ale także doskonała baza do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Hotel Aries będzie niewątpliwie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc tego pięknego regionu Polski, możemy być zatem pewni, że gości u nas nigdy nie zabraknie.

Hotel Aries Residence & SPA położony będzie w ścisłym centrum Szczyrku, przy ulicy Górskiej. Doskonała lokalizacja zapewni gościom wygodę korzystania zarówno z miejskich atrakcji jak i bliskości szlaków turystycznych i tras narciarskich.

Dlaczego Szczyrk?

1
Świetna komunikacja

Szczyrk zapewnia doskonały dojazd autostradą z największych miast Polski.

2
Całoroczny ruch turystyczny

Szczyrk to raj dla narciarzy, biegaczy, osób uprawiających turystykę pieszą i rowerową, jazdę konną czy paralotniarstwo. To miasto tętniące życiem przez 12 miesięcy w roku, kiedy to gości ponad 150 000 turystów.

3
Rozwój infrastruktury

Obecnie jest to ponad 40 km tras narciarskich i rowerowych w ramach jednego skipassu, trzy szczyty połączone w jeden kompleks narciarski, trasy narciarstwa biegowego, 13 km tras rowerowych Enduro Trails, całoroczne koleje linowe, lodowisko, tor curlingowy i liczne szlaki piesze.

4
Profesjonalne obiekty sportowe

Jest wśród nich ośrodek przygotowań olimpijskich COS Skrzyczne, Szczyrk Mountain Resort, nowoczesne trasy crossowe, trasy narciarskie o standardzie alpejskim.

5
Oferta rekreacyjna

Już niebawem wraz z hotelem Aries powstanie tu Aquapark!

6
Bogata oferta kulturalna

Liczne galerie sztuki, zabytki i wydarzenia kulturalne.